");

Blog

2019-11-27

Odkurzacz mobilny. Gwarancja porządku w Twoim warsztacie

Utrzymanie porządku w warsztacie jest ważne nie tylko ze względu na konieczność zachowania najwyższej funkcjonalności, ale również z uwagi na kwestie bezpieczeństwa oraz sprawną pracę maszyn. Sporym ułatwieniem w regularnym wykonywaniu prac porządkowych są specjalne  odkurzacze mobilne, które cechują się dużą siłą ssącą i wydajnością.

2019-09-18

Wiertarka czy wiertarko-wkrętarka – co wybrać?

W domu zawsze pojawia się konieczność dokonania niewielkich napraw czy przeprowadzenia drobnych prac. Do tego celu wykorzystuje się różne narzędzia. Najbardziej popularne to wiertarka i wiertarko-wkrętarka. Na pierwszy rzut oka różnice między produktami są małe. Jednakże nazwy wskazują, że różnią się funkcjonalnością. Który produkt wybrać?
2019-07-11

Frezarki i ich zastosowanie

Frezarki są wysokoobrotowymi narzędziami tnącymi, które znajdują szerokie zastosowanie między innymi w sektorze przemysłowym, branży budowlanej czy w meblarstwie. Wykorzystanie tego urządzenia zależy między innymi od materiału, który jest poddawany obróbce (może to być drewno, metal, a nawet tworzywa sztuczne). Możliwe są także różne odmiany obróbki: profilowanie, wykonywanie rowków, wręgów bądź wpustów.
2019-06-28

Zalety gwarancji All-Inclusive FESTOOL. Na czym polega? 

Niemiecka marka FESTOOL od ponad dziewięćdziesięciu lat produkuje wysokiej klasy elektronarzędzia, które dedykowane są profesjonalistom o wymagających potrzebach budowlano-remontowych. Marka chwali się wysokiej klasy elektronarzędziami, licznymi nagrodami, patentami oraz gwarancją All-Inclusive, którą udostępnia swoim klientom.
2019-06-21

Zasady działania zagłębiarki

Zagłębiarki często porównywane są do pilarek tarczowych. Zarówno pilarki, jak i zagłębiarki służą do obróbki drewna i pozwalają na precyzyjne cięcie. Zagłębiarkę od pilarki odróżnia możliwość zagłębiania tarczy w środku materiału. W tradycyjnych pilarkach uniemożliwia to klin. Jakie są więc zasady działania zagłębiarki i w jakich sytuacjach możemy ją wykorzystywać?
2019-05-21

Narzędzia wykorzystywane przez stolarzy

Niewiele osób zastanawia się, w jaki sposób produkowane są drewniane przedmioty oraz jakie narzędzia musi wykorzystać stolarz, aby wytworzyć z drewna wysokojakościowe elementy. Manualna obróbka drewna pozwala uzyskać oryginalne przedmioty wysokiej jakości, zgodne z indywidualnym zamówieniem klienta. Warto zatem zastanowić się, jakie narzędzia są konieczne w pracy stolarza.

 
2019-05-07

Szlifierki mimośrodowe najlepsze na rynku

Gładkie, równe powierzchnie wpływają na estetyczny wygląd całego pomieszczenia czy konstrukcji. Niegdyś do szlifowania krawędzi i materiałów drewnianych używano struga zwanego również heblem. Dziś jednak urządzenie to wyparte zostało przez nowoczesne szlifierki, które nie tylko ułatwiają proces obróbki, ale także znacznie go przyspieszają. Za ich pomocą można wyrównać różne powierzchnie. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów tej kategorii elektronarzędzi. Jednak za najlepsze uznaje się szlifierki mimośrodowe. Dlaczego?     
2019-04-04

Ukośnica - do czego służy?

Ukośnica to narzędzie dobrze znane wszystkim miłośnikom majsterkowania. Jest łatwa w obsłudze, zapewnia dokładność, czym skraca wykonanie niezbędnych prac. Stosuje się ją przy cięciu drewna, tworzyw sztucznych, metali. Sprawdzi się w ogrodzie, a także przydomowym warsztacie. Przy wykonywaniu jakich zadań możemy wykorzystać ukośnicę?

 
  Zaufane Opinie IdoSell
  4.70 / 5.00 30 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2022-09-26
  jak zawsze perfekt:)
  2021-04-26
  Szybko i sprawnie bardzo dobrze!
  pixel