");

Szlifierki mimośrodowe

( ilość produktów: 12 )

ROTEX – SZLIFIERKI MIMOŚRODKOWE

ROTEX to linia przekładniowych szlifierek mimośrodkowych wyróżniających się bardzo szeroką funkcjonalnością. Z wykorzystaniem szlifierek ROTEX można przeprowadzić szlifowanie dokładne i zgrubne oraz polerowanie; model RO 90 umożliwia dodatkowo szlifowanie ze stopą trójkątną. Dzięki zastosowaniu ruchu mimośrodkowego nie trzeba obawiać się o wystąpienie wyżłobień na szlifowanych powierzchniach, a ruch po torze krzywoliniowym zapewnia intensywne zdzieranie. Szlifierki ROTEX są lekkie, kompaktowe i poręczne, dzięki czemu można pracować za ich pomocą dłuższy czas bez odczucia zmęczenia, a system FastFix zapewnia szybką wymianę talerzy szlifierskich bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi.

Szlifierki ROTEX sprzedawane są w zestawie z talerzem szlifierskim oraz PROTECTOREM FESTOOL. Zestaw z modelem RO 90 zawiera dodatkowo stopę szlifierską. Szlifierki ROTEX dostarczane są do Klienta w Systainerze, który usprawnia transport i porządkowanie elementów zestawu. Doskonałym uzupełnieniem dla szlifierek mimośrodkowych będą mobilne odkurzacze FESTOOL, które umożliwią zapewnienie odpowiedniej czystości podczas i po zakończeniu prac.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.70 / 5.00 30 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2021-07-13
   Kolejne moje zakupy i kolejna moja opinia. Za każdym razem opinia niezmienna.....BARDZO POLECAM firmę za szybkość realizacji i profesjonalną obsługę.
   2020-11-17
   Rewelacja
   pixel