");

Cięcie

( ilość produktów: 112 )

W ofercie sklepu SPECTOOL znajdziesz bogaty asortyment narzędzi do cięcia dostarczonych przez firmę FESTOOL. W zakresie urządzeń do cięcia półstacjonarnego długich elementów drewnianych możemy zaproponować wysokiej jakości ukośnice i pilarki stolikowe. Posiadamy również duży wybór pilarek mieczowych i ręcznych – te pierwsze sprawdzą się w cięciu materiałów izolacyjnych, te drugie mogą z kolei posłużyć do wykonywania przekrojów wzdłużnych i poprzecznych czy przycinania belek i kantówek. Zaopatrzysz się u nas także w inne narzędzia do cięcia, takiej jak wyrzynarki, zagłębiarki, dłutownice, stoły wielofunkcyjne oraz systemy do cięcia diamentowego.

Nie zapomnieliśmy o szerokim wyborze akcesoriów. Możesz wybierać spośród różnego rodzaju prowadnic, łańcuchów tnące, tarcz pilarskich, noży i płytek wymiennych, zabezpieczeń przeciwodpryskowych i przed cofaniem oraz wiele innych produktów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem narzędzi do cięcia marki FESTOOL. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Zaufane Opinie IdoSell
4.69 / 5.00 29 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-03-31
Szybką realizacja wszystko zgodne z wyjątkiem braku czapki
2021-07-13
Kolejne moje zakupy i kolejna moja opinia. Za każdym razem opinia niezmienna.....BARDZO POLECAM firmę za szybkość realizacji i profesjonalną obsługę.
pixel