");

Osprzęt i akcesoria

( ilość produktów: 334 )

FREZY FESTOOL

W sklepie SPECTOOL zaopatrzysz się w wiele rodzajów frezów FESTOOL, które sprawdzą się w realizacji różnych zadań. W naszym asortymencie znajdują się frezy do płetwin i wczepów umożliwiające wykonywanie zamkniętych i otwartych wczepów na „jaskółczy ogon”, frezy do płycin oraz frezy z płytkami wymiennymi przeznaczone do wyrównywania, wręgowania i fazowania. Posiadamy również kilka rodzajów frezów do zaokrągleń, z łożyskiem kulkowym lub bez, frezy do płyt gipsowo-kartonowych i aluminium oraz frezy do obróbki materiałów mineralnych ze specjalnym węglikiem spiekanym, wyróżniające się usprawnioną geometrią ostrzy.

AKCESORIA DO FREZOWANIA

Nie zapomnieliśmy o szerokim wyborze akcesoriów do frezowania. Posiadamy adaptery do prowadnic umożliwiające stosowanie frezarek górnowrzecionowych FESTOOL z systemem prowadzącym FS, jak również drążki dla prowadnicy bocznej i adaptery prowadnicy. Znajdziesz u nas także bieżnie z łapaczem wiórów do odsysania bocznego przy obróbce krawędzi, czopy centrujące do mocowania trzpienia i centrowania pierścieni do kopiowania, zapasowe łożyska kulkowe do frezów i wiele innych przydatnych produktów – zapraszamy do sprawdzenia całości naszego asortymentu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.69 / 5.00 29 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-12-05
Ok
2021-07-13
Kolejne moje zakupy i kolejna moja opinia. Za każdym razem opinia niezmienna.....BARDZO POLECAM firmę za szybkość realizacji i profesjonalną obsługę.
pixel