");

Frezarki

( ilość produktów: 4 )

FREZARKI FESTOOL

W ofercie sklepu SPECTOOL znajdziesz szeroki asortyment frezarek FESTOOL do najróżniejszych zastosowań. Naszym Klientom możemy zaoferować frezarki górnowrzecionowe o różnej mocy, które mogą posłużyć do profilowania, wykonywania wręgów i wpustów czy frezowania okręgów i łuków, frezarki do krawędzi, które sprawdzą się przede wszystkim w sprawnym wyrównywaniu i zaokrąglaniu narożników, ram i płyt oraz frezowaniu wyrównującym doklejek i listew, jak również frezarki do aluminiowych płyt warstwowych, umożliwiające wykonywanie wpustów pod kątem 90 i 135 stopni.

FREZARKI DOMINO

W asortymencie sklepu SPECTOOL znajdziesz również frezarki DOMINO, które stanowią jeden z kluczowych elementów systemu FESTOOL DOMINO do wykonywania połączeń w drewnie miękkim i twardym. Urządzenia wyposażone są w suwak umożliwiający ustawienie wysokości i głębokości frezowania; charakteryzują się również jednoczesnym ruchem obrotowym i wahadłowym, co pozwala na lekką pracę i wycinanie otworów bez śladów przypalenia. Frezarki DOMINO w wersji Plus sprzedawane są z frezem, podparciem kątowym oraz narzędziem do obsługi. W wersji Set znajdują się dodatkowo przykładnica do listew oraz przykładnica poprzeczna.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.70 / 5.00 30 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-07-04
   Brak kontaktu, brak chęci odebrania telefonu, wysyłka po tygodniu, a miało byc wysłane na drugi dzień wg. Informacji przy zakupie.
   2021-04-26
   Szybko i sprawnie bardzo dobrze!
   pixel