");

Odkurzacze mobilne

( ilość produktów: 10 )

ODKURZACZE FESTOOL

W asortymencie sklepu SPECTOOL znajdziesz szeroki wybór odkurzaczy FESTOOL przeznaczonych do różnych zadań. Odkurzacze firmy FESTOOL wyposażone są w kompaktowe turbiny o wysokiej wydajności, które zapewniają odpowiednio dużą siłę ssania. Wszystkie odkurzacze dostępne w naszej ofercie to urządzenia mobilne, wyposażone w przednie kółka skrętne, koła tylne oraz uchwyt do przesuwania. Dzięki niewielkim rozmiarom odkurzacze FESTOOL sprawdzą się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach.

ODKURZACZE DO CZYSZCZENIA BIUR, WARSZTATÓW, PLACÓW BUDOWY

Mniejsze odkurzacze, na przykład modele z linii CT 17 E wyposażone w zbiornik o pojemności 17 l, przeznaczone są do czyszczenia biur, warsztatów czy placów budowy. Wszystkie odkurzacze z linii CT 17 E sprzedawane są w zestawie z dwuściennym workiem filtrującym oraz wężem ssącym z obrotowymi złączkami. Urządzenia można zakupić również z jednym z dwóch zestawów do czyszczenia, w skład którego wchodzą dodatkowy wąż ssący, rury uchwytowe i przedłużające czy specjalnie ssawki.

ODKURZACZE DO ODSYSANIA PYŁÓW

Firma FESTOOL przygotowała również szereg modeli odkurzaczy mobilnych przeznaczonych dla Klientów, którzy poszukują urządzeń zdolnych odsysać bardzo duże ilości pyłu. Modele z linii CTM wyposażone są w zbiornik o pojemności 26, 36 lub 48 litrów, umożliwiając nieprzerwaną pracę przez długi czas. Odkurzacze FESTOOL z linii CTM dopuszczone są do odsysania pyłów klasy M. W naszej ofercie znajdziesz również odkurzacze specjalne z linii CTH o wydajności 99,995%, przeznaczone do odsysania pyłów klasy H. Wszystkie odkurzacze FESTOOL z linii CTM i CTH posiadają możliwość zamocowania Systainera na bagażniku.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.71 / 5.00 31 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-07-04
   Brak kontaktu, brak chęci odebrania telefonu, wysyłka po tygodniu, a miało byc wysłane na drugi dzień wg. Informacji przy zakupie.
   2022-09-15
   Perfekcyjna
   pixel