");

Pozostałe

( ilość produktów: 81 )

SYSTEM CONTURO

System CONTURO umożliwia przeprowadzenie wszelkich czynności związanych z wykonaniem krawędzi mebli, od przygotowania elementów po ostatnie poprawki. CONTURO umożliwia wykonywanie zarówno prostych, jak i złożonych krawędzi w drewnie, melaminie i tworzywach sztucznych. Okleiniarka krawędziowa CONTURO, dzięki precyzyjnemu dozowaniu kleju, eliminuje ryzyko przegrzania, przebarwienia lub utraty jego właściwości, gwarantując perfekcyjną jakość spoin i dobrą przyczepność. System jest prosty w obsłudze, łatwy w czyszczeniu, a dzięki systemowi dysz obudowa okleiniarki nie nagrzewa się.

System CONTURO sprzedawany jest w Systainerze ułatwiającym transport i porządkowanie elementów. W skład zestawu KA 65 Plus wchodzi stół prowadzący oraz klej w kolorze naturalnym. Zestaw KA 65 Set zawiera szereg elementów dodatkowych, takich jak arkusze i okładziny ścierne, klocek szlifierski czy nóż wygładzający. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz również wkład do płukania okleiniarki krawędzi oraz stół wielofunkcyjny umożliwiający wykorzystanie okleiniarki jako narzędzia stacjonarnego.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 30 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-07-04
Brak kontaktu, brak chęci odebrania telefonu, wysyłka po tygodniu, a miało byc wysłane na drugi dzień wg. Informacji przy zakupie.
2021-04-26
Szybko i sprawnie bardzo dobrze!
pixel