");

SYSTAINERY i SORTAINERY

( ilość produktów: 52 )

SYSTAINERY

Systainery umożliwiają właściwe porządkowanie elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, drobnych części i innych elementów wyposażenia. Dzięki wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne oraz ekstremalne temperatury Systainery firmy FESTOOL zapewniają narzędziom odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas transportu i prac w trudnych warunkach. Tym, co wyróżnia Systainery FESTOOL od rozwiązań konkurencji, jest element centralny T-LOC. Umożliwia on zamykanie, otwieranie i łączenie z innymi Systainerami poprzez zaledwie jeden obrót, co znacznie zwiększa funkcjonalność i wygodę użytkowania całego systemu. Zachęcamy do zapoznania się z unikalnymi właściwościami poszczególnych modeli Systainerów FESTOOL dostępnych w naszym asortymencie.

SORTAINERY

Sortainery stanowią znakomite uzupełnienie dla Systainerów, umożliwiając organizację drobnych elementów i narzędzi ręcznych. Sortainery FESTOOL wyposażone są, w zależności od modelu, w 3, 4, 6, 9 lub 12 szuflad o różnej wielkości, zapewniając łatwy dostęp do poszukiwanego narzędzia w każdym momencie. Ogranicznik wysuwania i pojedyncza blokada sprawiają, że nie trzeba obawiać się o przypadkowe wypadnięcie szuflad podczas transportu. Dzięki możliwości współpracy z innymi Sortainerami, Systainerami T-LOC i Classic oraz mobilnymi odkurzaczami FESTOOL sortainery są rozwiązaniem charakteryzującym się wysoką uniwersalnością i zapewniającym dużą wygodę pracy.

TRANSPORT SYSTAINERÓW I SORTAINERÓW ORAZ WYPOSAŻENIE DODATKOWE

W naszej ofercie znajdziesz również szereg elementów wyposażenia dodatkowego przeznaczonego do Systainerów i Sortainerów. Jeśli chcesz zapewnić swojemu systemowi mobilność, polecamy transporter, który ułatwi przewóz Systainerów z warsztatu do samochodu, a następnie z samochodu bezpośrednio do klienta. Twoją pracę ułatwi również łatwy w montażu i demontażu mobilny warsztat – dzięki niemu w kilka chwil utworzysz stabilne i praktyczne stanowisko robocze. Nasz asortyment uzupełniają wózki, szafki na Systainery, wkłady wysuwane, zestawy wyposażenia oraz pianki. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.69 / 5.00 29 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-03-31
Szybką realizacja wszystko zgodne z wyjątkiem braku czapki
2021-07-13
Kolejne moje zakupy i kolejna moja opinia. Za każdym razem opinia niezmienna.....BARDZO POLECAM firmę za szybkość realizacji i profesjonalną obsługę.
pixel