");

Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki

( ilość produktów: 19 )

AKUMULATOROWE WKRĘTARKI I WIERTARKO-WKRĘTARKI FESTOOL

WKRĘTARKI FESTOOL

W ofercie sklepu SPECTOOL znajdziesz szeroki wybór wkrętarek FESTOOL zasilanych akumulatorowo. Są to przede wszystkim wkrętarki do suchej zabudowy o niewielkiej wadze i kompaktowej budowie. Każda wkrętarka FESTOOL wyposażona jest w bardzo sprawny i wytrzymały bezszczotkowy silnik EC-TEC z funkcją Start/Stop, po uruchomieniu której silnik pozostaje włączony tylko wtedy, gdy jest używany, co pozwala na dłuższą pracę na jednym ładowaniu akumulatora. Istnieje możliwość zwiększenia prędkości pracy za pomocą podajnika, którego montaż i demontaż przebiega w sposób beznarzędziowy. Każdą wkrętarkę możesz zakupić w wersji z akumulatorami i ładowarką lub bez.

WIERTARKO-WKRĘTARKI FESTOOL

Jeśli potrzebujesz urządzenia o większych możliwościach, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą akumulatorowych wiertarko-wkrętarek firmy FESTOOL. Modele TXS i CXS o masie poniżej jednego kilograma to najmniejsze wiertarko-wkrętarki w katalogu firmy FESTOOL. Dzięki zwartym kształtom można za ich pomocą dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Nieco większe modele C 18 i T 18 wyposażone są w trwały i wydajny silnik EC-TEC, który umożliwia efektywną pracę przy minimalnym zużyciu energii. Model DRC posiada z kolei 4-biegową przekładnię zapewniającą do 3800 obr./min, co umożliwia szybkie i precyzyjne wiercenie w drewnie czy metalu.

Wszystkie wkrętarki i wiertarko-wkrętarki FESTOOL sprzedawane są w Systainerach FESTOOL, które znacznie ułatwiają transport i porządkowanie elementów zestawu po zakończeniu prac. W naszej ofercie znajdziesz także szereg przydatnych akcesoriów, takich jak adaptery czy uchwyty, zwiększających uniwersalność i ułatwiających codzienną pracę.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.70 / 5.00 30 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2022-09-15
   Perfekcyjna
   2020-11-17
   Rewelacja
   pixel