");

Zagłębiarki

( ilość produktów: 13 )

W ofercie sklepu SPECTOOL znajdziesz wysokiej jakości zagłębiarki dostarczone przez firmę FESTOOL. Urządzenia wyposażone są w szybki hamulec oraz system FastFix pozwalający na łatwiejszą wymianę narzędzi. Model TS 55 umożliwia wykonanie dokładnych przekrojów wgłębnych w materiałach o grubości do 55 mm. Przeznaczony jest przede wszystkim do przycinania drzwi wejściowych, materiałów płytowych i płyt gipsowo-włóknowych oraz wykonywania szczelin dylatacyjnych i wpustów czołowych. Model TS 75 o większej głębokości cięcia – do 75 mm – sprawdzi się w przycinaniu i obróbce płyt warstwowych i kanałów kablowych czy obróbce profili ogrodów zimowych. Oba urządzenia wyposażone są w możliwość regulacji kątowej z funkcją podcięć w zakresie od -1° (model TS 55) lub 0° (model TS 75) do 47°.

Zagłębiarki FESTOOL dostarczane są do naszych Klientów wraz z bogatym asortymentem wyposażenia dodatkowego. Modele z linii TS 55 w wersji PLUS sprzedawane są w zestawie z tarczą pilarską, zabezpieczeniem przeciwodpryskowym, okienkiem oraz kluczem imbusowym. Wersja PLUS-FS zawiera dodatkowo szynę prowadzącą. Do wszystkich modeli z linii TS 75 dołączane jest zabezpieczenie przed przesunięciem do tyłu. Osobom poszukującym bardziej mobilnego rozwiązania polecamy nowość w ofercie firmy FESTOOL – zagłębiarkę akumulatorową TSC 55 w jednej z pięciu opcji wyposażenia dodatkowego.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.71 / 5.00 31 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2022-12-05
   Ok
   2021-07-13
   Kolejne moje zakupy i kolejna moja opinia. Za każdym razem opinia niezmienna.....BARDZO POLECAM firmę za szybkość realizacji i profesjonalną obsługę.
   pixel