");

Cięcie półstacjonarne

( ilość produktów: 33 )

UKOŚNICE FESTOOL

Potrzebujesz maszyny do przycinania długich elementów? Zapoznaj się z ofertą sklepu SPECTOOL w zakresie ukośnic FESTOOL. Model KS 60 to najmniejsza ukośnica w naszym asortymencie. Urządzenie charakteryzuje się obustronnym kątem skosu 60° i obustronnym kątem nachylenia 46/47°, pozwalając na przycinanie elementów drewnianych do 60 mm grubości. Nieco większy model KS 88 charakteryzuje się kątem uciosu wynoszącym 50/60°. Za jego pomocą można przycinać kantówki i belki o grubości do 88 mm. Najpotężniejsza ukośnica przygotowana przez firmę FESTOOL to model KS 120, który umożliwia dopasowywanie listew cokołowych i sufitowych o wysokości do 120 mm oraz profili wieńcowych o wysokości do 168 mm.

W wersji podstawowej każda ukośnica FESTOOL sprzedawana jest w zestawie z tarczą pilarską oraz kluczem imbusowym. Model KS 120 sprzedawany jest dodatkowo z kątownikiem nastawnym. Istnieje możliwość zakupu ukośnic z bogatszym wyposażeniem dodatkowym – zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą.

PILARKI MIECZOWE

Pilarki mieczowe to urządzenia, które sprawdzą się przede wszystkim w cięciu materiałów izolacyjnych, takich jak płyty pilśniowe, poliuretany czy polistyreny. Pilarki mieczowe FESTOOL znajdujące się w ofercie naszego sklepu to urządzenia zapewniające płynną pracę bez szarpnięć, umożliwiające wykonywanie cięć pod kątem do 60°. Model SSU 200 pozwala na cięcie na głębokość 200 mm, model IS 330 umożliwia zaś wykonywanie cięć o głębokości nawet do 330 mm. Oba urządzenia charakteryzuje możliwość wymiany łańcucha i kasowania luzu bez użycia dodatkowych narzędzi oraz obecność obrotowego króćca ssącego, pozwalającego na przyłączenie odkurzacza mobilnego FESTOOL.

Pilarki mieczowe FESTOOL sprzedawane są z niezbędnym wyposażeniem dodatkowym, w skład którego wchodzi łańcuch tnący, olej do łańcuchów oraz przewód zasilający o długości 7,5 m. Całość zapakowana jest w Systainer, który ułatwia transport i porządkowanie elementów zestawu po zakończeniu pracy. Istnieje możliwość zakupu wersji rozszerzonej, zawierającej dodatkowo szynę prowadzącą.

Zaufane Opinie IdoSell
4.69 / 5.00 29 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-12-08
Szybko i sprawne zgodnie z zamówieniem:)
2020-11-22
wszystko super
pixel