");

Odkurzacz mobilny. Gwarancja porządku w Twoim warsztacie

2019-11-27

Utrzymanie porządku w warsztacie jest ważne nie tylko ze względu na konieczność zachowania najwyższej funkcjonalności, ale również z uwagi na kwestie bezpieczeństwa oraz sprawną pracę maszyn. Sporym ułatwieniem w regularnym wykonywaniu prac porządkowych są specjalne  odkurzacze mobilne, które cechują się dużą siłą ssącą i wydajnością.

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można różne modele odkurzaczy mobilnych SPECTOOL. Są to urządzenia przeznaczone do różnych wymagających zastosowań, zapewniające sprawność działania, wygodę użytkowania oraz wyjątkową trwałość.

Odkurzacze mobilne SPECTOOL do zadań specjalnych

FESTOOL to firma, która oferuje  szeroki wybór odkurzaczy mobilnych do warsztatów, zakładów przemysłowych, placów budowy itp. Są to urządzenia bardzo wygodne w użytkowaniu. Wyposażono je w specjalne przednie kółka skrętne, koła tylne oraz uchwyty do przesuwania. Wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami, gwarantując przy tym dużą pojemność i wydajność na najwyższym poziomie. Mniejsze odkurzacze, np. modele z linii CT 17 E, posiadają zbiornik o pojemności 17 l. Oferowane są w zestawie z dwuściennym workiem filtrującym oraz wężem ssącym z obrotowymi złączkami.

Odkurzacze mobilne  zapewniają dużą siłę ssania. Dostępnych jest wiele modeli zdolnych odsysać nawet bardzo duże ilości pyłów. Do najbardziej wymagających zadań stworzone zostały  urządzenia z linii CTM, które wyposażone są w zbiornik o pojemności 26, 36 lub 48 l. Mogą pracować nieprzerwanie przez dłuższy czas, dlatego świetnie sprawdzają się nawet w przypadku obiektów o bardzo dużej powierzchni. Intensywne odsysanie w odkurzaczach typu przemysłowego jest bardzo ważne dla ochrony zdrowia pracowników. Długotrwałe przebywanie w zapylonych pomieszczeniach może być szkodliwe dla dróg oddechowych oraz płuc. Dlatego bardzo ważne jest, aby prace porządkowe wykonywane były z zastosowaniem profesjonalnych, atestowanych odkurzaczy. Takie możliwości gwarantują odkurzacze mobilne z serii CTL, CTM i odkurzacze specjalne oraz modele wyposażone w funkcję automatycznego oczyszczania filtra AUTOCLEAN.

 
Zaufane Opinie IdoSell
4.71 / 5.00 31 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-09-15
Perfekcyjna
2021-04-26
Szybko i sprawnie bardzo dobrze!
pixel